Jak pracovat s týmovou vizí

Kupte si předplatné.

S předplatným můžete sledovat všechny další vysílání Red Button EDU kdykoliv. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

S materiály je život lehčí

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další vysílání Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Nízká úroveň motivace v týmu a nedostatek týmové spolupráce? Vinu může nést právě absence týmové vize! V tomto dílu si ukážeme užitečný nástroj, který nám ji pomůže správně nastavit. Zobrazit více…

Nízká úroveň motivace v týmu a nedostatek týmové spolupráce? Vinu může nést právě absence týmové vize!

Ve firmách se často pracuje pouze s firemní vizí a s produktovou vizí, na tu týmovou se obvykle zapomíná. Jak s tím bojovat? Pusťte si vysílání.

Proč vysílání sledovat?

V tomto dílu pořadu Týmy budoucnosti si povíme, proč je týmová vize tak důležitá a jak se s ní dá pracovat. Jako bonus si ukážeme nástroj, který nám ji pomůže správně nastavit!

Co si odnesete?

  • Nástroj na tvorbu týmové vize.
  • Jak s týmovou vizí pracovat, aby vám přinášela hodnotu.
  • Tipy z praxe, aby to všechno dobře klaplo. 🙂

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilfluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

34 min | 25. 3. 2021 | Pořad: Týmy budoucnosti

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.