Jak dobří lidři zacházejí s mocí!

Proč sledovat?

Petr Skondrojanis (Cocuma) si pozval k diskuzi odborníka na vyjednávání Martina Konečného.

Petra Skondrojanise, který se v oblasti HR pohybuje již přes dvacet let snad nemusíme představovat. Martina si na povídání vybral, aby se věnovali aktuálnímu tématu: Moc. Mocný to nástroj lídrů. Umíte s mocí zacházet? Jako lidr máte moc a s tou je potřeba umět zacházet. Petr Skondrojanis si bude s Martinem Konečným povídat právě o moci, situačnim leadershipu a dalšich nástrojích lidrů.

Co se dozvíte?

  • Kdy a jak vyjednávat?
  • Kdy je dobré být direktivní a kdy demokratický?
  • Kdy se pokoušet o konsensus?

Moderuje: Petr Skondrojanis

Host: Martin Konečný

101 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Host

Martin Konečný

Jeho hlavním životním cílem je být co nejvíce s rodinou a trávit čas se svými třemi dětmi. Sám říká, že zatím má kliku, že se mu to daří kloubit i s prací. Po 16 letech v businessu, půl roku nespaní a rozhodování co dál, se vydal vlastní cestou.

Poslední dva roky staví konzultační firmu v oblasti rozvoje, vzdělávání a mediace. Zároveň se mu daří věnovat se tématům, které jej baví. Více se můžete dozvědět na stránkách jeho agentury.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Jak dobří lidři zacházejí s mocí!

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.