Jak dobří lidři zacházejí s mocí!

101 min | Pořad: Koronavirový speciál

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Proč sledovat?

Petr Skondrojanis (Cocuma) si pozval k diskuzi odborníka na vyjednávání Martina Konečného.

Petra Skondrojanise, který se v oblasti HR pohybuje již přes dvacet let snad nemusíme představovat. Martina si na povídání vybral, aby se věnovali aktuálnímu tématu: Moc. Mocný to nástroj lídrů. Umíte s mocí zacházet? Jako lidr máte moc a s tou je potřeba umět zacházet. Petr Skondrojanis si bude s Martinem Konečným povídat právě o moci, situačnim leadershipu a dalšich nástrojích lidrů.

Co se dozvíte?

  • Kdy a jak vyjednávat?
  • Kdy je dobré být direktivní a kdy demokratický?
  • Kdy se pokoušet o konsensus?

Kdo je Martin Konečný?

Jeho hlavním životním cílem je být co nejvíce s rodinou a trávit čas se svými třemi dětmi. Sám říká, že zatím má kliku, že se mu to daří kloubit i s prací. Po 16 letech v businessu, půl roku nespaní a rozhodování co dál, se vydal vlastní cestou.

Poslední dva roky staví konzultační firmu v oblasti rozvoje, vzdělávání a mediace. Zároveň se mu daří věnovat se tématům, které jej baví. Více se můžete dozvědět na stránkách jeho agentury.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá