Inovátor o návratu ke kořenům

56 min | Pořad: Použij Sílu!

Moderuje: Miky Škoda | Host: Tomáš Studeník

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Představte si, že by vás ve škole chválili za odvahu chybovat a za správné použití otázky „Proč?“. Že vaše dílčí neúspěchy nejsou námětem k posměchu a frázím typu “já to říkal”, ale inspirací pro ostatní i vás samotné. Jak v sobě probudit inovativního ducha? A jak u toho nezapomenout na svoje kořeny? Probuďte v sobě inovátora s pozitivním přístupem k budoucnosti při vysílání epizody pořadu Použij Sílu s Tomášem Studeníkem.

Proč vysílání sledovat?

  1. Porozumíte, jak se záměrem zlepšování okolních podmínek získat inovativní mindset.
  2. Dozvíte se, jak se nebrat příliš vážně a dokázat se svým nezdarům zasmát a po poučení jít hned dál.

Co si z dílu odnesete?

  1. Schopnost rozpoznat, co v životě zachovat a kde inovovat.
  2. Odvahu zpochybňovat status quo a přijetí zdravé míry nespokojenosti jako hnacího motoru.
  3. Otevřenost novým myšlenkám a řešením.

[vysilani]

Kdo je Tomáš Studeník?

Tomáš Studeník pomáhá Čechům v inovativním přemýšlení v mnoha oborech od medicíny přes infrastrukturu a sociální sféru až po umělou inteligenci. Získal titul MBA na University of Liverpool a MSc v inovacích na HEC v Paříži. Ve spolupráci s největšími globálními podniky pořádá inovativní maratony a boří strach z chybování u veřejnosti pořádáním české verze FuckUp Nights. Příběhy neúspěchů a chyb významných osobností otiskl v roce 2018 do Velké knihy fuckupů. Podílí se na inovativních projektech včetně Czech.global s ambicí propojit všechny Čechy ve světě. 

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá