Horké téma – imunita v praxi

75 min | Pořad: Biohacking for Life

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Imunita, imunita, imunita…. nebo duševní zdraví? Co je vlastně v současné společensky – zdravotní situaci ohroženo více? A co můžeme dělat, abychom chránili oboje?

Hostem druhého dílu bude MUDr. Pavel Borský. Libor s Petrem se ho budou ptát také na otázky kolem viru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc Covid-19. MUDr. Borský je spoluzakladatelem projektu Vyšetřimě.cz, kde testování Covidu aktivně provádí již od samotného začátku pandemie. 

Jako vždy nezůstane jen u slov, dat a statistik, ale předáme vám také praktické tipy, jak se o svou imunitu a psychické zdraví sami starat.

Naší misí v „Biohacking for Life“ je vybavit vás nástroji k převzetí odpovědnosti za vlastni stav – psychicky i fyzický. Děláme tak pomocí kombinace předávání ověřených dat a statistik s tipy na obohacení životního stylu o metody péče o sebe sama. 

Proč vysílání sledovat?

  • Budeme hovořit o nemoci Covid-19 s lékařem, který testuje jeho výskyt u pacientů.
  • Podíváme se na statistiky vypovídající o duševním zdraví a vlivu výskytů Covid-19.
  • Přidáme praktické metody, jak se o sebe v této situaci starat – upevnit imunitu a podpořit klid v rozbouřené době.

Co si odnesete?

  1. Data a odborný pohled na aktuální pandemickou situaci z lékařské i sociální perspektivy.
  2. Konkrétní metody, jak pro svou imunitu i duševní zdraví starat každý den.

Kdo je Pavel Borský?

MUDr. Pavel Borský je lékař, vědec a podnikatel zabývající se různými aspekty zdravotní péče. Pracuje na Ústavu hygieny a preventivního lékařství na Karlově univerzitě, kde se věnuje zejména výzkumu stárnutí. Své znalosti o longevity industry získal právě díky vlastnímu výzkumu ale také díky studiu, kontaktům s odborníky a účastem na mezinárodních konferencích. Zároveň je spoluzakladatelem firem Váš praktik a Vyšetřimě.cz zabývajících se modernizací primární péče a rozšiřováním personalizované preventivní medicíny.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá