VYSÍLÁNÍ: Optimalizace dne pomocí biohackingu aneb péče o sebe sama – luxus nebo nutnost?

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Optimalizace dne pomocí biohackingu aneb péče o sebe sama – luxus nebo nutnost?

• Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Radek Gajdušek a poslední změna proběhla před 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
      Radek Gajdušek
      Správce

Co Vás zajímá?

Jan Turek
      Účastník

Dobrý den,
      přišla mi upoutávka do mailu, ale nepřišel mi link, kde to mohu sledovat… Děkuji za odpověď, Jan Turek

Radek Gajdušek
        Správce

Dobrý den Honzo, link pro sledování live vysílání se zobrazí na místě videopozvánky pár minut před zahájením přenosu.

Martina Lancmanová
      Účastník

Dobrý den, o sledování bych měla zájem, ale v daný čas mám bohužel schůzku. Bude možné sledovat ze záznamu?
      Děkuji a přeji hezký den,
      Martina Lancmanová

Radek Gajdušek
        Správce

Dobrý den Martino, všechna živá vysílání jsou po skončení přenosu k dispozici jako záznam, který si můžete pustit kdykoliv v budoucnu. Pěkný den 🙂

• Odpověď byla upravena před 2 týdny a 1 dnem uživatelem Radek Gajdušek.
      Martin Rakovec
      Účastník

Dobrý den, nedaří se mi připojit na živý přenos. Stále mi to píše „čekáme na přenos red button“. Děkuji a přeji hezký den, Martin
      UPDATE: Už se povedlo

Dobrý den, máte nějaký technický problém? nebo je u mě… díky za info
      – už v pohodě v 9:06 naskočilo

Radek Gajdušek
      Správce

Dobrý den, jsem rádi, že přenos běží a omlouvám se za komplikace. Příjemnou podívanou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.