Flow

Vysílání bude zveřejněno 11. 10. 2021 v 9:00.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Flow

Na toto vysílání navazuje praktický workshop, během kterého společně projdeme vypracované výzvy, zadané v rámci tohoto vysílání.

V díle o tréninku jsme mluvili o tom, že bez “odmakaných” mnoha a mnoha hodin nelze dosahovat nejvyšší úrovně v čemkoliv. Říká se, že zkratky neexistují. Ale pokud přeci jen existuje něco, co může pomoci rychlosti našeho zlepšování, tak je to kromě zmiňovaného ideálně nastaveného tréninku, stav, který se nazývá FLOW. Zobrazit více…

Už jste někdy zažili ten stav, kdy vás nějaká činnost vtáhla natolik, že vám najednou čas ubíhal úplně jinak? Tak to je FLOW. Ale většina z nás neví, co přesně to je za stav, zda existuje způsob, jak ho dosahovat častěji a využívat ho tak ke zrychlování procesu učení, ale také k tomu dosahovat co nejlepších výkonů.

Proč vysílání sledovat?

  • Protože vědět více o FLOW a zejména naučit se ho lépe využívat, může znamenat ve Vašem životě obrovské změny.

Co si odnesete?

  • Nové znalosti o tom, co je to stav FLOW.
  • Metody a činnosti, kterými se dá podpořit dosahování tohoto stavu.
  • Znalost toho, kde můžete FLOW využít i ve svém životě.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

20 min | 11. 10. 2021 | Pořad: Až ke stropu