Firemní kultura pod tlakem

Proč sledovat?


Práce a pracovní návyky se s koronakrizí změnily ze dne na den. Změna nepotkala jen jednotlivce, ale i firmy. Musely se rychle vyrovnat s novou situací. Krize prověřuje nejen leadery, ale i firemní kultury. Jak celou situaci vidí tři matadoři HR? Proberou a rozeberou pracovní trh a firemní kultury v době krize. Podívají se na to, jak firmy zvládají současný tlak. Dozvíte se i jak si zachovat zrdavou firemní kulturu v těžkých časech.

Co se dozvíte?

  • Co jsou „těžké časy“ a jak je vnímáme?
  • Jak si zachovat zdravou firemní kulturu v těžkých časech
  • Jaký vliv má současná krize na zaměstnavatele i zaměstnance či OSVČ

Moderuje: Petr Skondrojanis

Host: Tomáš Ervín Dombrovský, Michal Šrajer

90 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Hosté

Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik ve společnosti LMC. Podstatnou část své energie věnuje rozboru dat, jevů a trendů v propojených světech vzdělávání a práce. Snaží se nacházet, pojmenovávat a rozvíjet to, co je zásadní pro smysluplné uplatnění lidí a jejich lepší spolupráci ve firmách i veřejných institucích.

Přednáší pro lidi z HR i vedení firem, pro odbornou i širší veřejnost.

Mimo to se stará o rozšiřování partnerské spolupráce a veřejně prospěšných aktivit přesahujících každodenní byznys LMC.

Michal Šrajer

Před lety se stal prvním Chief Happiness Officerem v České republice. Stalo se tak v IT firmě Inmite, kterou spoluzaložil. Když Inmite vyrostl a akvizicí se stala součástí Avastu, ve své CHO roli pokračoval i tam. Jen v mnohem větším měřítku.

Po roční rodinné cestě kolem světa se s kamarády pustili do tématu “štěstí v práci” naplno. Jejich misí je pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být lidmi i v práci. Pod značkou stestivpraci.cz pořádají každoroční mezinárodní konferenci Happiness@Work, řadu otevřených i firemních workshopů a připravují další produkty.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Firemní kultura pod tlakem

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.