12 MĚSÍCŮ SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ 

Vyberte si expertní komunitu pro svůj profesní rozvoj  

Společně se učíme prostřednictvím návštěv ve firmách a sdílením reálných zkušeností

4+

expertní komunity

200+

profesionálů

50+

aktivních firem

20+

expertních setkání

Proč se stát členem expertní komunity?

Díky pravidelným setkáním nahlédnete do nejrůznějších firem a získáte na svou práci nový pohled podobně zaměřených odborníků. Učení v komunitách je to pravé pro vás, když potřebujete:

 • rozvíjet se efektivně a rychleji
 • zajistit si přísun nejnovějších poznatků z oboru
 • rozšířit si obzory 
 • získat odborný pohled na vaši konkrétní problematiku
 • dopřát si pořádnou dávku pravidelné inspirace 
 • zdravou motivaci na sobě nadále pracovat.

Jak to funguje?

1. Vyberete si komunitu

2. Zakoupíte si členství

3. Požádáte o vstup

4. Setkáte se s garantem komunity

5. Jste členem komunity a začínáte chodit na setkání a rozvíjíte svůj potenciál

6. Nové poznatky sdílíte ve své firmě s kolegy a využíváte je k růstu firmy 

Kolik to stojí

12 900 Kč

Cena za členství v jedné komunitě na jeden rok. Cena je uvedena bez DPH.

 • Odborný garant expertní komunity

 • 10+ formálních i neformálních setkání v rámci exertní komunity

 • Návštěvy ve firmách

 • Oborový mastermind

 • 500+ multioborových přednášek na platformě Red Button EDU
 • 10+ navazujících akcí na přednášky (diskuse, workshopy, setkání s odborníky etc.)
 • Online archiv veškerého obsahu platformy Red Button EDU

 • Praktické výzvy a materiály pro samostudium
 • Učící cesty

 • Online onboarding do platformy Red Button EDU

Setkávání probíhají v online i offline formě.

Vyberte si svou komunitu

Firemní kultura

Jen dobře řízená firemní kultura odlišuje průměrné firmy od těch úspěšných. Zajímá vás, jak podpořit vztahy v týmech, jak s lidmi tvořit pracovní prostředí, ve kterém se cítí dobře a naplno v něm rozvíjí a uplatní potenciál? Jak oslovit nové kolegy, zapojit je i jak o ně pečovat, abyste si je udrželi? A jaká data k tomu všemu sledovat, aby šlo o řízený proces?

Připojte se k nám a pojďme se vzájemně učit z toho, co se nám daří i nedaří, a posuňme se navzájem vpřed. Garantem komunity je Ondřej Slabý.

Inovace

Úspěšné firmy a týmy odlišují inovativní myšlenky a nápady. Chcete-li na svět přinést něco naprosto nového a otevřít společnosti nevídané možnosti, potřebujete kreativní nastavení mysli a otevřenost novým možnostem a řešením. Pojďte se společně učit, jak na to.

Vedle konkrétních metod a postupů se učíme i prostřednictvím našich vlastních životních příběhů. A to včetně občasných „fucku-upů“, které jsou nedílnou součástí na cestě k úspěchu. Garantem komunity je Luboš Malý.

#CzechAgile

Procházíte agilní transformací, nebo jste teprve na začátku? Pokud by se vám na této nikdy nekončící cestě hodil pořádný příval inspirace, nových informací a zkušeností ostřílených kolegů s úspěšně odvedenými projekty na kontě, neváhejte se k nám připojit.

Budeme sdílet, co se komu osvědčilo, co zafungovalo v té které konkrétní firmě a co naopak nebyla cesta tím správným směrem. Garantem komunity je Radek Gajdušek.

Udržitelnost

Čím dál více lidí si uvědomuje svou odpovědnost vůči svému zdraví, budoucím generacím a životnímu prostředí. Udržitelnost v podnikání se však nezabývá pouze životním prostředím, ale především úzkým vztahem mezi ním, společností a ekonomickými systémy. 

Pojďte společně nahlédnout na konkrétní postupy expertů z oboru i to, co se jim v posledních letech (ne)osvědčilo. Nahléděte pod ruce těm nejlepším a načerpejte konkrétní tipy a přístupy, které můžete následně aplikovat do svého života nebo podnikání. Garantem komunity je Soňa Jonášová.

Co vám členství v expertní komunitě přinese

Pohled do jiných firem

Prostřednictvím pravidelných setkání přímo ve firmách získáte jejich jedinečný pohled na věc.

Poradenství komunitního experta

Expert každé komunity je zárukou odbornosti. Neváhejte se s ním kdykoliv poradit. 

10+ odborných setkání 

Pravidelně se setkáváme nad konkrétním tématem minimálně jedenkrát za měsíc.

Propojení s ostatními členy komunity 

Zůstáváme v kontaktu i mimo pravidelná setkání, například prostřednictvím skupiny na LinkedInu.

Možnost vybrat téma a uspořádat akci 

Vaši aktivitu velmi vítáme. Ať už chcete obohatit ostatní nebo vás zajímá konkrétní oblast.

Propojení s dalšími experty

Pokud řešíte specifický úkol a potřebujete další specialisty v oboru, víme s kým vás propojit.

Navíc ještě získáte

Doporučený obsah a pracovní materiály

Využijte také veškerý obsah vzdělávací sítě Red Button EDU včetně všech studijních materiálů.

Dalších 10+ workshopů mimo komunitu

Rozšiřujte si obzory a čerpejte inspiraci i v rámci veškerých akcích, které Red Button EDU nabízí. 

Učící cesty 

Potřebujete konkrétní dovednost? Využijte k jejímu dosažení námi připravenou cestu. 

Vstupte do expertní komunity

Co o nás říkají členové komunit

„Nedovedu si představit nebýt součástí #CzechAgile komunity jednoduše proto, že představuje možnost, jak získat ohromné množství nové inspirace a zároveň podělit se o své dosavadní zkušenosti.“
Petr Hýna, Kentico
„Expertní komunita Inovace nám dává nahlédnout pod pokličku jiných firem, což je pro nás cenným zdrojem informací a inspirace. Osobně ráda diskutuji a komunita mi toto umožňuje. Sdílení je pro mě a můj tým naprostým základem pro posun!“
Jana Pacinová, Acacce
„Platformu Red Button EDU využívám především k networkingu a vzájemné inspiraci s lidmi napříč různými obory a společnostmi. To mi umožňuje získat další zkušenosti, nový pohled na věci, které aktuálně řeším, a potkat další lidi bez nutnosti měnit zaměstnání.“
Filip Eckstein, ComAp a.s.

Potkáte se s lidmi z těchto firem

Časté otázky

Jakou hodnotu mi přináší členství v komunitě?

Hlavní myšlenkou našich komunit je sdílení zkušeností v otevřeném a bezpečném prostředí. Členové komunit se pravidelně setkávají na tematických akcích (online či ve firmách), kde dále vznikají „sdílecí kruhy“, osobnější vztahy ve smyslu mastermindu a osobního mentoringu. Pokud někdo potřebuje pomoc v určitém problému, v rámci komunit má mnoho možností, jak to vyřešit. Stejně tak sdílíme pro inspiraci věci, které se nám daří, dobře fungují. Členové komunit si tak pomáhají navzájem růst.

Jaká jsou pravidla komunity?
 1. Sdílení – příležitost učit se od ostatních vracím zpět sdílením vlastních zkušeností. Mluvím otevřeně a autenticky, opírám se o reálné příklady, které jsem zažil(a).
 2. Spolupráce – vzájemně si pomáháme a společně se posouváme. Nevynalézáme znovu kolo, když se můžeme inspirovat řešením a nejlepšími postupy ostatních.
 3. Ohleduplnost – přihlašuji se a odhlašuji se včas, abych nezabíral(a) místo na akcích ostatním.
Co má na starost expert a komunitní manažer?

Expert – zajišťuje kvalitu komunity a výběr obsahu, stará se o přijímání/zamítání členů, přispívá do komunity vlastním obsahem, je partnerem pro dané téma pro vás nebo vaší firmu na straně EDU.

Komunitní manažer – koordinuje a roztleskává komunitu, stará se o jednotlivé členy komunit, zajišťuje akce po organizační stránce, sbírá zpětnou vazbu na fungování a proběhlé akce.

Jak bude vypadat rozhovor s expertem?

Expert se vám ozve na kontaktní email a domluvíte si schůzku/telefonát, kde se vzájemně představíte, sladíte očekávání od komunity, expert představí fungování komunity a proberete čím komunitu můžete obohatit, na závěr vás expert schválí do komunity a můžete se přihlásit na první akce.

Musím mít expertízu v daném tématu?

Naše komunity jsou koncipovány jako obousměrné sdílení – „beru“ i „dávám“, a tím pádem je expertíza v dané oblasti podmínkou. Neznamená to však, že člověk musí být expertem na danou oblast, ale že má pracovně něco odžito a tím pádem i zkušenosti, které může sdílet s ostatními.

Co musím dělat v komunitě? Jaká aktivita se ode mě očekává?

Očekává se aktivní účast na akcích (sdílení zkušeností, otevřenost, zapnutá kamera při online akcích) a že se zúčastníte alespoň jedné akce za měsíc.

Musím něco organizovat?

Můžete, ale nemusíte. Pokud vy nebo vaše firma máte zajímavé téma, které by stálo za to nasdílet s komunitou, budeme moc rádi, když uspořádáte akci pro ostatní. Formát je jen na vás, stejně tak rozhodnutí, jestli to bude online nebo fyzicky u vás ve firmě či jinde. S expertem proberete téma a s organizací vám pomůže komunitní manažer.

Jaké jsou jiné možnosti mimo návštěvu ve firmách?

Kromě akcích online či ve firmách děláme i neformální setkání členů komunity nad pivem, nebo setkání bez předem stanoveného tématu, kde může každý přinést téma, které aktuálně řeší a vyžádat si radu ostatních (mastermind). Kromě toho máte možnost se napřímo zkontaktovat s jiným členem komunity a dohodnout si one-to-one setkání nebo návštěvu.

Ochutnejte atmosféru našich setkání