Důvěřuj, ale prověřuj

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Veřejná sbírka musí mít jasně definovaný účel, účel musí být konkrétní a veřejně prospěšný. Nelze vybírat peníze na cokoli a pojmenovat to veřejná sbírka. Každá sbírka má dvě strany – 1. je peníze získat a 2. strana je, efektivně je dál distribuovat.

Dozvíte se, jaká je paleta dárcovství v Česku, že není sbírka jako sbírka, jestli existuje konkurence v neziskovém sektoru nebo třeba jak se pozná bussinesově vedená nezisková organizace.

Kdo jsou naši hosté?

Svatava Poulson

Vystudovala FTVS UK Praha obor TV pro zdravotně postižené. Po téměř 20 letech v korporaci pracuje nyní 5. rokem v Nadaci Sirius, aktuálně jako provozní ředitelka projektu Patron dětí. Snaží se pomáhat dětem, které neměly v životě štěstí.

Karin Pospíšilová

Zakladatelka a dlouholetá výkonná ředitelka sdružení Lékořice, které v roce 2013 získalo ocenění Neziskovka roku. Od roku 2015 ředitelka soukromé charitativní organizace Zlatá rybka, která plní přání dětem se závažným, život ohrožujícím onemocněním. Věří v sílu přání. Nesmírně ji těší, když se podaří prostřednictvím splnění přání aktivovat vnitřní zdroje dětí, procházejících léčbou.

Čestmír Horký

Na Univerzitě Hradec Králové absolvoval obor sociální politika a sociální práce. Jako ředitel Nadačního fondu pomoci působí od roku 2013. Od roku 2019 se plně zaměřuje na rozvoj dárcovské platformy znesnáze21, která umožňuje bleskové založení ověřené sbírky pro lidi v náročné životní situaci. Spoluzaložil a několik let řídil veřejně prospěšnou společnost Aufori, jejímž ústředním tématem je vzdělávání, chudoba a práce v přirozeném prostředí klienta. Dnes v ní působí jako konzultant. Je ženatý, má dvě děti.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Online vzdělávání, které vás vtáhne Fóra VYSÍLÁNÍ: Důvěřuj, ale prověřuj

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #6476
   Radek Gajdušek
   Správce

   Co Vás zajímá?

  • #7397
   Michal Žarnay
   Účastník

   Ak mám predplatené RB EDU, budem mať tiež prístup k nahrávkam B&B až po 3 mesiacoch?

  • #7398
   Michal Žarnay
   Účastník

   Honzo Mašek oznámil v programe akciu o sprístupnení programov do konca roka aj pre tých, čo nie sú predplatitelia. Týka sa to aj tejto nahrávky B&B?

   • #7474
    Radek Gajdušek
    Správce

    Pěkný den Michale, nahrávky B&B jsou přístupné všem uživatelům s plným členství po odvysílání. V rámci vánoční akce CHRISTMAS-PARTY také do 31.12. všem ostatním ostatním registrovaným uživatelům.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.