Debriefing s Radvanem Bahbouhem

95 min | Pořad: Koronavirový speciál

Moderuje: Jan Mašek | Host: Radvan Bahbouh

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Proč sledovat?

Vrátíme k rozhovoru s Radvanem Bahbouhem, který proběhl 19.3., kdy celá situace byla dosti rozjitřená a naší hlavní snahou bylo jí zklidnit. Optikou tří pohledů (matematická statistika, lékařství a psychologie) se zpětně podíváme na dva měsíce, které mění naše zvyky a společnost. Vyzkoušíme si tedy debriefing, jak se pohledu zpětně v koučování říká, v praxi na ukázce koronavirové situace.

Zmiňované první vyílání Home Office TV s Radvanem bylo pomyslným deštníkem nad celou situací, která se kolem nás děje. Dotkla se mnoha témat, od statistiky a faktů, přes prožívání a naši možnost změnit naše vnímání, přes všímavost sami k sobě, komunikaci i se svými rodinami. Ohlédneme se zpět a naučíme se, co si z podobných situací odnést a jak na to.

Co se dozvíte?

  • Na co je debriefing a proč se dělá
  • Jak může debriefing pomoci v přípravě na další těžká období
  • K čemu je sociomapování a jak jej mohou manažeři využít ve své praxi

Kdo je Radvan Bahbouh?

Radvan Bahbouh je vedoucím katedry psychologie na Univerzitě Karlově a zároveň vede tým koučů v QED. Je autorem metody sociomapování.

Sám o sobě na stánkách QEDu říká: „Koučování se věnuji aktivně už 20 let. Jelikož kombinuji účinné prvky různorodých psychologických směrů, a využívám psychologických poznatků a dovedností k tomu, abych své postupy vhodně individualizoval, jsem představitelem psychologického koučování. Koučování se věnuji i didakticky. O psychologii sebekoučování jsem napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Vedle koučování jsem absolvoval řadu různých psychoterapeutických výcviků a mám psychoterapeutickou praxi, zaměřenou především na krizové intervence. Jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost inspirovat lidi k osobnímu růstu.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá

Mohlo by vás zajímat