Daniel Pink

Vysílání bude zveřejněno 27. 4. 2021 v 9:00.
Pro sledování se prosím registrujte.
Registrace je zdarma.

Díky tomuto autorovi pochopil roli motivace, rozdíl mezi vnitřní a vnější motivací a také, jak správně načasovat nějakou aktivitu. Zobrazit více…

David Vrba představuje třetí díl pořadu Mí myšlenkoví mentoři. Je o Danielu Pinkovi, americkému spisovateli a novináři, který ho velmi ovlivnil. Je autorem řady publikací jako jsou knihy Pohon, Prodávat je lidské a Kdy.

Kdo je David Vrba?

David Vrba si říká infopreneur, tedy obchodník s informacemi a moudrem. Informace čerpá z hlav a knih chytrých lidí celého světa, filtruje je, destiluje a v kombinaci se svými zkušenostmi předává ve srozumitelné podobě a v kontextu lidem, kteří se chtějí učit. David pracoval více než 20 let pro korporace a rodinné firmy v různých oborech a částech světa. Přičuchl i ke světu start-upů. V Česku je znám jako bývalý generální ředitel pobočky inovativní firmy 3M, spoluzakladatel Red Button, ale taky jako propagátor odpovědného leadershipu, osobního rozvoje a v neposlední řadě zdravé organizační kultury. David dodává, že ho ale nejvíc baví práce s lídry a týmy v roli kouče a mentora. Už skoro 2 roky píše svůj blog a rád přednáší.

16 min | 27. 4. 2021 | Pořad: Mí myšlenkoví mentoři