Chyba

Kupte si předplatné.

S předplatným můžete sledovat všechny další vysílání Red Button EDU kdykoliv. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

S materiály je život lehčí

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další vysílání Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Na toto vysílání navazuje praktický workshop, během kterého společně projdeme vypracované výzvy, zadané v rámci tohoto vysílání.

Je chyba problém a brzda, nebo naopak příležitost ke zlepšení? Jakým způsobem je nejlepší s chybou pracovat a dá se využít k něčemu dobrému? Sledujte vysílání a naučte se na ni nahlížet pozitivně. Zobrazit více…

Když dokážeme věřit, že nás potenciál je v podstatě neomezený, víme, co pro nás znamená úspěch a nastavíme si své vlastní cíle, tak dříve nebo později na své cestě potkáme svou starou známou – CHYBU. Jakým způsobem je nejlepší na ni nahlížet? Tak, jak je většina z nás zvyklých, tedy jako na čisté zlo? Nebo se dá chyba využít i k něčemu dobrému?

Proč vysílání sledovat?

  • S chybou se dá pracovat dvěma způsoby. Brát ji jako problém, jako brzdu, nebo ji zkusit využít ke svému zlepšení. My vám ukážeme cestu, jak chybu využít ve vlastní prospěch. Volba je jen na Vás.

Co si odnesete?

  • Nejlepší způsob zacházení s chybou.
  • Využití “pozápasového rozboru”.
  • Kde je možné hledat inspiraci a ponaučení.

Kdo je Pavel Pumprla?

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého národního týmu v basketbale. Během své dlouhé kariéry profesionálního sportovce ho sport naučil mnohým lekcím osobního rozvoje a leadershipu, které se dají aplikovat jak v pracovním, tak i v osobním životě každého z nás. Tohle spojení praktických zkušeností a teoretických znalostí právě v oblastech osobního rozvoje a leadershipu předává nyní při svých inspirativních vystoupeních ve firmách, na školách i ve světě sportu. Je autorem projektu Leader’s GPS, který má za cíl předávat tyto cenné lekce lidem i firmám a tím je přimět neustále se přibližovat svému maximálnímu potenciálu. Mimo to se také věnuje natáčení inspirativního podcastu Cesty vítězů.

18 min | 2. 4. 2021 | Pořad: Až ke stropu

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.