Chcete vyhrát? Začněte od konce!

33 min | Pořad: ProjecTor

Moderuje: Martin Hák | Host: Roman Slivka

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Na toto vysílání navazuje praktická diskuse, během které se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše vypracované výzvy.

Znáte nějaké projekty, které stály desítky milionů, ale přesto nevydělaly ani korunu zisku? Byli jste svědky projektů, které skončily fiaskem, přestože provedení projektu nemělo chybu? Je velmi pravděpodobné, že selhání těchto projektů bylo zakódováno již v jejich počátku. V tomto díle si posvítíme na to, jak začít úspěšný projekt.

Náš host vysvětlí v čem spočívá kouzlo a úspěšnost techniky Working Backwards a co se můžeme naučit od šampiónů, kteří je používají. 

Roman Slivka se s námi také podělí o osobní zkušenosti s iniciací úspěšných projektů a o praktické rady jak používat nástroje Working Backwards nebo Golden circle.

Proč vysílání sledovat?

Připravujete nový produkt? Chystáte organizační transformaci firmy? Plánujete stavbu rodinného domu? Nebo chcete vyrazit s přáteli na dvouměsíční cestu do Indie? Náš host se s vámi podělí o zkušenosti a rady jak začít a rozjet úspěšný projekt.

Co si odnesete?

  1. Co je nejdůležitější pro rozjezd úspěšného projektu?
  2. Jak to jednoduše zajistit?
  3. Praktické nástroje, které vám pomohou projekt doručit.

Kdo je Roman Slivka?

Roman Slivka proplouvá mořem projektů již více než třicet let a stále ho to baví. Stejně jako se stále rád vrací na moře, v žilách mu zkrátka koluje mořská projektová krev. Rád se dělí o poznatky, zkušenosti a chyby, které při „plavbách“ udělal.

„Řídit projekt a nebo být kapitánem na jachtě je hodně podobné. Spoustu rutiny, dřiny a zodpovědnosti. Loď nemá brzdu, neumí zastavit na místě. Pokud nemáte jasno kam plujete věřte, že dříve či později najedete na mělčinu. Pokud zapomenete sledovat počasí, brzy budete klepat zimnici a budete mokří až na kost. Přestanete sledovat, jak se cítí posádka a čeká vás vzpoura. Být kapitánem projektu či na jachtě je zodpovědnost, především za ty, kteří plují s vámi.“, nabízí svůj pohled na projekty Roman Slivka.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá