Cesta písničkáře

87 min | Pořad: Brain&Breakfast

Moderuje: Jan Mašek | Host: Tomáš Klus

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Jméno Tomáš Klus se stalo značkou. Pro někoho hudební ikonou a pro jiné kontroverzní postavou s politickými názory. Vždy svůj, autentický, s poetikou písničkáře. Co vše se musí stát, aby se kluk z Třince prosadil mezi celebritami? Jaké jsou ingredience úspěchu ve světe show businessu a v běžném životě? Co je třeba obětovat a jaká je role okolí, společnosti a rodiny při formování osobnosti?

Kdo je Tomáš Klus?

V mládí sportovec, nyní hudebník, herec, manžel a otec tří dětí. Jako interpret má na kontě 5 studiových alb a 1 „živák“, několik Andělů, Zlatého slavíka i roční pauzu od vystupování. Jako herec několik filmů v čele se Svěrákovskou pohádkou Tři bratři.

Na svých sociálních sítích, stejně jako během koncertů, rád otevírá otázky demokracie, svobody a víry. Své posluchače se snaží podněcovat k debatám. Někteří ho připodobňují k novodobému Karlu Krylovi, jiní tvrdí, že by se neměl starat o politiku a víc zpívat než mluvit. Ať tak či onak, Tomáš Klus se snaží být aktivním občanem, co bojuje za svou pravdu a víří stojaté vody, do kterých se nechce každému.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá