Červenec 2021 – Inner Game pro manažery

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

"Predstavme si, že existuje spôsob ako sa nenásilným príjemným spôsobom učiť nové veci a vďaka tomu zvyšovať vlastnú výkonnosť alebo zlepšovať výsledky tímu. Túto možnosť nám poskytne pochopenie a využitie INNER GAME - skvelého pomocníka pre mobilizáciu toho najlepšieho v nás a partnera pre prekonanie paralyzujúcich strachov a pochybností. “ Zobrazit více…

Říká o knize Vlastimil Kocián, člen sítě Red Button.

TAJEMSTVÍ VYSOKÉ PRACOVNÍ VÝKONNOSTI

Nové vydání knihy úspěšného amerického poradce se zabývá uplatněním originální metody zvyšování výkonnosti – Inner Game – v pracovním prostředí. Autor vychází ze své dlouholeté zkušenosti s aplikací metody ve sportu i ve firmách a pomáhá lidem překonat mentální překážky, které zabraňují, aby se soustředili na výkon, příslušným způsobem změnili své vnitřní rozpoložení a plně mobilizovali svůj osobní potenciál. Předkládá i praktické nástroje, jak úspěšně zvládat svůj „vnitřní zápas“ (s obavami z neúspěchu, s odporem vůči změnám, s nedostatkem sebedůvěry atd.), který v naší mysli probíhá pokaždé, snažíme-li se dosáhnout lepších výsledků, a navrhuje, jak zlepšit proces učení se s minimálním množstvím instrukcí a příkazů.

Kdo je Vlastimil Kocián?

Vlastimil Kocián je členem představenstva společnosti KROS a.s, zaměřené na ekonomický, stavební a znalecký software. Ve firmě začínal jako brigádník, po studiu začal pracovat na pozici programátora, později jako vedoucí divize. Úkol vnést do firmy novou energii posunul jeho i firmu na pozici leadera v této oblasti.

5 min | 21. 6. 2021 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Mohlo by vás zajímat