Červenec 2020 – Restart

5 min | Pořad: Kniha měsíce

Moderuje: Jan Mašek | Host: Dita Přikrylová

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

„Restart je mým záchranným lanem a příručkou při řízení komplexity. Podnikatelský a manažerský minimalismus bez zbytečného plevele. Stačí jen prolistovat, ale doporučuji do ní sáhnout i opakovaně, klidně jen pro jednu neotřelou radu, inspiraci, připomenutí, nakopnutí.“ říká Dita Přikrylová, členka sítě Red Button.

Průvodce podnikatelským minimalismem

Provokativní, minimalistická a mimořádně poučná příručka zakladatelů známé americké firmy 37signals, proslavené úspěšnou webovou aplikací Basecamp a dalšími projekty, vás přinutí přehodnotit všechno, co jste se dosud dozvěděli o podnikání. Jak říká slavný guru marketingu Seth Godin: Tuto knihu můžete přehlížet jen na vlastní nebezpečí. Restart vám předkládá jiný – lepší a snazší – způsob, jak v podnikání uspět. Díky jednoduchému jazyku a nabídce jednoduchých řešení je ideální knihou pro každého, kdo někdy snil o tom, že se postaví na vlastní nohy. Cílevědomí podnikatelé, majitelé malých firem, lidé ponoření do své každodenní práce, kterou ale nenávidí, oběti „zeštíhlování“ a umělci, kteří už nechtějí strádat – ti všichni najdou na jejích stránkách neobyčejně cenné rady.

Dita věří, že kniha je užitečná téměř pro každého z nás. Ti, kdo mají v hlavě nápad a chtějí se pustit do podnikání si podle ní odnesou uvědomění, že není důvod svůj nápad nevyzkoušet v praxi. Pokud vám něco bránilo začít, Restart vám pomůže některé pochyby a úvodní bariéry odbourat. Pokud vedete firmy a týmy, můžete se inspirovat, jak zjednodušovat práci nejen sobě, ale i lidem kolem vás. No a v neposlední řadě může Restart být užitečný i všem, kdo pracují (jako zaměstnanci, freelanceři anebo jen pro radost). Každý si odnese pro sebe užitečný tip, který se dá rovnou aplikovat do praxe.

Kdo je Dita Přikrylová

Dita Přikrylová je vystudovaná softwarová inženýrka, kdysi datový analytik a šestým rokem (cheer)leader organizace Czechitas, kterou založila. Baví ji vzdělávání a hledání nových talentů v informačních technologiích a digitálních dovednostech, budování komunity a jejich organizační kultura, podnikání se sociálním přesahem a téma diverzity. Ráda by pomohla lidem se lépe adaptovat na profese budoucnosti a pomocí technologií svět kolem nás vytvářet. Včetně žen. Miluje dobrodružství ve všech aspektech svého života, je pro ni znakem učení se, poznání, překonávání sebe a překážek a vzrušení z nového a nepoznaného. Ráda (spolu)tvoří.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Online vzdělávání, které vás vtáhne Fóra VYSÍLÁNÍ: Červenec 2020 – Restart

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.