Červenec 2018 – Nástroje Titánů

2 min | Pořad: Kniha měsíce

Moderuje: Jan Mašek | Host: David Vrba

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

„Všichni jsme dorostli do dospělosti pomocí našich učitelů, těch ve školách, ale hlavně těch doma, našich rodičů a prarodičů. Kdo se však chce učit i v dospělosti, musí si najít učitele nové. Kniha Tima Ferrise „Nástroje Titánů“ je soubor skvělých rad desítek učitelů, od kterých se můžeme učit, lidí, kteří ve svých oborech dosáhli vrcholu. Můžete začít číst v půlce, můžete přeskakovat. Vždy se něco naučíte. Kdybych Tima Ferrise potkal, moc bych mu za tuto knihu poděkoval.“, říká David Vrba, člen sítě Red Button.

Autor světových i českých bestsellerů Tim Ferriss dva roky zpovídal osobnosti, které ve svých oborech dosahují špičkových výkonů – od hollywoodských hvězd a vítězů olympiád až po legendy Silicon Valley. Z rozhovorů, které si jako podcasty stáhly desítky milionů lidí, pak vydestiloval sbírku praktických lifehacků, které nenajdete nikde jinde.

Kdo je David Vrba?

David Vrba měl během svého více něž dvacetiletého působení v mnoha manažerských pozicích šanci poznat firmy, které byly hezké z venku, ale „shnilé” uvnitř, zajímavé uvnitř, ale nudné z venku a v neposlední řadě krásné uvnitř a sebevědomé na venek. Moc ho baví pomáhat firmám a týmům, aby patřily do třetí skupiny. Vše a vždy začíná lídrem. Ten dobrý ví, že bez jasné vize, srozumitelného poslaní a silné firemní či týmové kultury to nepůjde. Dobrý lídr taky ví, že firemní kultura musí podporovat inovace a radost z práce. Všechna tato témata ho moc baví. V současné době v roli konzultanta a strategisty aplikuje, co umí ve firmách, které se o kulturu a lidi upřímně zajímají. Rád spolupracuje s Filipem Dřímalkou a Petrem Skondrojanisem na projektech, které dělají firmy lepším prostorem k bytí a žití.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá