Buďte svobodní!

Kupte si předplatné.

S předplatným můžete sledovat všechny další vysílání Red Button EDU kdykoliv. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

S materiály je život lehčí

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další vysílání Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Děláte to, co vás baví a naplňuje? Nebo setrváváte v něčem, kde vám úplně dobře není, ale je to pohodlné? Myslím, že tato kniha Vám může pomoci přemýšlet o tom, jak vlastně svoboda může vypadat a jak se k ní můžeme propracovat. Zobrazit více…

A to i těm z nás, kteří na volné noze jsme, ale občas pochybujeme, zda na to máme. Pojďte se nad tím spolu s Marianne zamyslet!

Petra Janková vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění odkryje zásadní otázky z této knižní publikace. Je jen na vás, jestli vám tento abstrakt otevře otázky, které si ve spojitosti se sociálními médii klademe, nebo vás přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo je autor knihy?

Marianne Cantwell je autorkou koncepce svobodného života Free Range Humans (což je i názvem naší dnešní knihy), který Vám umožní využívat v práci vašich silných stránek a věnovat se tomu, co je vaší vášní. Ve své knize i koncepci se opírá o své vlastní zkušenosti, kdy se jí podařilo opustit korporátní svět a nastartovat svou kariéru, která ji umožňuje řídit své podnikání na dálku

33 min | 26. 3. 2021 | Pořad: Čtení se mění

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.