Buďte svobodní!

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Děláte to, co vás baví a naplňuje? Nebo setrváváte v něčem, kde vám úplně dobře není, ale je to pohodlné? Myslím, že tato kniha Vám může pomoci přemýšlet o tom, jak vlastně svoboda může vypadat a jak se k ní můžeme propracovat. Zobrazit více…

A to i těm z nás, kteří na volné noze jsme, ale občas pochybujeme, zda na to máme. Pojďte se nad tím spolu s Marianne zamyslet!

Petra Janková vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění odkryje zásadní otázky z této knižní publikace. Je jen na vás, jestli vám tento abstrakt otevře otázky, které si ve spojitosti se sociálními médii klademe, nebo vás přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo je autor knihy?

Marianne Cantwell je autorkou koncepce svobodného života Free Range Humans (což je i názvem naší dnešní knihy), který Vám umožní využívat v práci vašich silných stránek a věnovat se tomu, co je vaší vášní. Ve své knize i koncepci se opírá o své vlastní zkušenosti, kdy se jí podařilo opustit korporátní svět a nastartovat svou kariéru, která ji umožňuje řídit své podnikání na dálku

33 min | 26. 3. 2021 | Pořad: Čtení se mění

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Vyzkoušet na 14 dní zdarma

Mohlo by vás zajímat