Buďte lídry!

Kupte si předplatné.

S předplatným můžete sledovat všechny další vysílání Red Button EDU kdykoliv. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

S materiály je život lehčí

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další vysílání Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Jste režisérem svého života? Jeffrey Kottler říká, že lídry můžeme být my všichni. Dozvíte se, jak to bylo s vůdci a leadery v minulosti a jak se leadership v poslední době mění. A taky se můžete zamyslet nad tím, jaké by vlastně měly být kompetence dobrého leadera. Zobrazit více…

Kottler nabízí i praktické tipy, které nám mohou pomoci v jakékoliv komunikaci. Možná nedostanete na své otázky jednoznačnou odpověď, ale rozhodně vás tento abstrakt donutí přemýšlet.

Petra Janková vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění odkryje zásadní otázky z této knižní publikace. Je jen na vás, jestli vám tento abstrakt otevře otázky, které si ve spojitosti se sociálními médii klademe, nebo vás přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo je autor knihy?

Jeffrey A.Kottler se celý svůj profesní život zaměřuje na oblast vzdělávání, rozvoje, leadershipu  a psychoterapie. Napsal přes 100 naučných knih, které se věnují oblastem z výše zmińovaných témat. Působí na California State University ve Fullertonu.

34 min | 9. 4. 2021 | Pořad: Čtení se mění

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.