Budování zdravých a výkonných TOP manažerských týmů

Vysílání bude zveřejněno 12. 8. 2021 v 9:00.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Budování zdravých a výkonných TOP manažerských týmů

První Rockefellerův návyk říká - tým vedení firmy je zdravý a dobře sladěný. Jinými slovy, váš TOP manažerský tým musí mít mezi sebou takovou úroveň důvěry, která umožňuje skutečnou debatu a konstruktivní konflikt. Zobrazit více…

Ve velkých společnostech tomu často brání politika, v menší rychle rostoucích firmách zase přátelství. Členové manažerských týmů tak musí dokázat přijmout diverzitu (čím více, tím lépe) a být ochotni se navzájem otevřeně konfrontovat při rozhodování a odhalování skutečných faktů.

Proč vysílání sledovat?

  • Zjistíte, proč mohou být i týmy složené z nejlepších hráčů nezdravé a neefektivní
  • Seznámíte se s modelem vysoce efektivních a zdravých týmů

Co si odnesete?

  • Poznáte, proč jsou některé týmy výkonnější a zdravější a jiné ne
  • Zjistíte, jaké jsou hlavní dysfunkce týmů, které paralyzují jak zdraví tak výkon celého týmu
  • A zapojíte-li se do výzvy, můžete si otestovat jak je to s dysfunkcemi ve vašem týmu

Kdo jsou hosté?

Jiří Vystrčil

Jiří Vystrčil Vystudoval strojařinu na VUT v Brně, aby po pěti letech „u prkna“ pracoval v pár let v IT oboru. Pak si „střihnul“ pět let ve financích, aby se vrátil do oboru a působil jako šéf automotive výroby v THK Rhythm Automotive Czech a.s. v Dačicích, ve stejné firmě, kde již více jak deset let působí v pozici generálního ředitele. Jeho krédem je, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří a člověk se učí každý den. Je to jak když šlapete nahoru po eskalátorech, které se pohybují opačným směrem, než jdete vy. Jak se zastavíte, jedete dolů. Dostat se nahoru dá práci a je nutné se neustále učit.

Více jak 20 let hrál fotbal (jeho nejmilejší sport). Dnes už jezdí „jen“ na kole a chutná mu plzeňská dvanáctka. Za nejtěžší považuje denně překonávat své ego, které má tendenci neustále dokazovat sobě a okolí, že umí dělat věci lépe než ti ostatní. Největší radost má z toho, když lidé spolupracují a věci okolo fungují.

Aleš Čech

Aleš Čech vystudoval Filozofickou fakultu v Olomouci, obor Andragogika, celou svoji dosavadní kariéru strávil na HR manažerských pozicích Posledních šest let na pozici HR manažera v THK Rhythm Automotive Czech a.s.. Žije fotbalem, historií a fotografií.

30 min | 12. 8. 2021 | Pořad: Scale Up