Autorita a “autorita” – podzimní reflexe

74 min | Pořad: Mí učitelé

Moderuje: Jan Mašek | Host: Radvan Bahbouh

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

V dalším díle pořadu Mí učitelé probere Jan Mašek s Radvanem Bahbouhem téma jak poznat autoritu, když se do této polohy dostává každý z nás.

Proč vysílání sledovat?

  1. Podíváme se, proč si všímáme negativních věcí více než těch pozitivních s ohledem na náš mozek.
  2. Jak souvisí všímavost se štěstím člověka a co mohu pro to své štěstí udělat?
  3. Zaměříme se také na data, evidence based a kritické myšlení a probereme význam certifikací a vědy v kontextu pozorování světa kolem nás.

Co si odnesete?

Odnestete si zamyšlení a pár praktických rad jak si zvýšit osobní všímavost a tím zlepšit svůj pracovní a osobní život a také pohled na to jak aplikovat data a kritické myšlení v kontextu situace

[vysilani]

Kdo je Radvan Bahbouh?

Radvan Bahbouh je vedoucím katedry psychologie na Univerzitě Karlově a zároveň vede tým koučů v QED. Je autorem metody sociomapování. 

Sám o sobě na stánkách QEDu říká: „Koučování se věnuji aktivně už 20 let. Jelikož kombinuji účinné prvky různorodých psychologických směrů, a využívám psychologických poznatků a dovedností k tomu, abych své postupy vhodně individualizoval, jsem představitelem psychologického koučování. Koučování se věnuji i didakticky. O psychologii sebekoučování jsem napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Vedle koučování jsem absolvoval řadu různých psychoterapeutických výcviků a mám psychoterapeutickou praxi, zaměřenou především na krizové intervence. Jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost inspirovat lidi k osobnímu růstu.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá