Autorita a “autorita” – podzimní reflexe

V dalším díle pořadu Mí učitelé probere Jan Mašek s Radvanem Bahbouhem téma jak poznat autoritu, když se do této polohy dostává každý z nás.

Proč vysílání sledovat?

  1. Podíváme se, proč si všímáme negativních věcí více než těch pozitivních s ohledem na náš mozek.
  2. Jak souvisí všímavost se štěstím člověka a co mohu pro to své štěstí udělat?
  3. Zaměříme se také na data, evidence based a kritické myšlení a probereme význam certifikací a vědy v kontextu pozorování světa kolem nás.

Co si odnesete?

Odnestete si zamyšlení a pár praktických rad jak si zvýšit osobní všímavost a tím zlepšit svůj pracovní a osobní život a také pohled na to jak aplikovat data a kritické myšlení v kontextu situace

Moderuje: Jan Mašek

Host: Radvan Bahbouh

Pořad: Mí učitelé

74 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Kdo je Radvan Bahbouh?

Radvan Bahbouh je vedoucím katedry psychologie na Univerzitě Karlově a zároveň vede tým koučů v QED. Je autorem metody sociomapování. 

Sám o sobě na stánkách QEDu říká: „Koučování se věnuji aktivně už 20 let. Jelikož kombinuji účinné prvky různorodých psychologických směrů, a využívám psychologických poznatků a dovedností k tomu, abych své postupy vhodně individualizoval, jsem představitelem psychologického koučování. Koučování se věnuji i didakticky. O psychologii sebekoučování jsem napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Vedle koučování jsem absolvoval řadu různých psychoterapeutických výcviků a mám psychoterapeutickou praxi, zaměřenou především na krizové intervence. Jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost inspirovat lidi k osobnímu růstu.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Autorita a „autorita“ – podzimní reflexe

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.