Autenticita aneb jak se ze sebe neposí*at

Vysílání bude zveřejněno 14. 5. 2021 v 18:30.

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s plným členstvím.
Vyzkoušejte na 14 dní zdarma

Autenticita aneb jak se ze sebe neposí*at

Děláme nejlíp, jak umíme. Náš život je tím nejsmysluplnějším projektem, který máme. Koneckonců nám ani nic moc jiného nezbývá, když potřebujeme soustavně přesvědčovat trh, jak sobě nebo svému produktu věříme. Zobrazit více…

Jak to ale ukočírovat? Jak si průběžně udržet autenticitu a jednat pravdivě vůči sobě samému? A ať už se to týká firmy nebo osobních postojů, jak to zdravě a s nadhledem komunikovat ven?

Proč vysílání sledovat?

Schopnost nebrat se přehnaně vážně, aniž by se člověk podceňoval, není v českém prostředí nejlehčí úkol. Přesto ale začíná být jedním z těch nejdůležitějších, protože klamání a dělání ramen už tak nějak (naštěstí) přestává fungovat. V rozhovoru s Mikýřem proto řešíme, jak udržet serióznost, humor a pravdivost zároveň.

Co si z dílu odnesete?

  • Jak se řídit vnitřním morálním kompasem?
  • Kde je hranice mezi humorem a směšností?
  • Jak svoje produkty nepřeceňovat a zároveň udržet firmu?

Kdo je Martin Mikyska?

Martin Mikyska alias Mikýř je bavič, satirik a autor pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem. Ve svojí tvorbě satiricky provází děním na internetu, informuje o společenských problémech, komentuje kauzy a činnost výstředních osobností. Je zároveň několikanásobným mistrem České republiky ve snowboardingu.

70 min | 14. 5. 2021 | Pořad: Použij Sílu!