Antisociální média

Nasajte atmosféru Red Button EDU. Podívejte se na kompletní ukázku vysílání tak, jak je dostupné registrovaným uživatelům.

S materiály je život lehčí

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další vysílání Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Kniha Antisociální média vypráví příběh o tom, jak se prvotní myšlenka Facebooku zvrhla v něco, co nás od sebe odděluje a podkopává fungování demokracie. Klíčová otázka zní “Způsobí přečtení knihy, že si odstraním účet na Facebooku?”. Zobrazit více…

Petra Janková Ti v dnešním dílu pořadu Čtení se mění odkryje zásadní otázky z této knižní publikace. Je jen na Tobě, jestli Ti tento abstrakt otevře otázky, které si ve spojitosti se sociálními médii klademe, nebo Tě přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo je autor knihy?

Siva Vaidhyantan je profesorem mediálních studií na University of Virginia, zabývá se kulturní historií a médii obecně, je aktivním přispěvatelem do mnoha odborných i neodborných časopisů a zároveň i autorem několika knih.

32 min | 12. 3. 2021 | Pořad: Čtení se mění

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.