Agilní transformace očima kouče

60 min | Pořad: Agile Talks

Živý přenos začíná 10. 3. 2021 v 17:30.
Pro sledování se prosím registrujte.
Registrace je zdarma.

Do tohoto vysílání jsme si pozvali hosty, kteří jsou pro úspěch Agilní transformace naprosto zásadní. Řeč je o Transformačních koučích, kteří jsou hnacím motorem a rukama celé Agilní transformace ve firmě. Jsou to právě oni, kteří jsou klíčoví pro zavádění Agilních principů, edukace lidí a pravou rukou managementu. Jsou také nositeli Agilní kultury spolupráce a partnerství, bez které Agile nemůže fungovat a která bývá při transformacích největší výzvou, protože ji většina organizací nemívá úplně zvládnutou. Naši hosté mají za sebou několik transformací velkých firem a velice rádi se s vámi podělí o své zkušenosti a nechají vás nakouknout pod pokličku jejich řemesla. 

Proč byste si měli vysílání pustit?

  • Ať jste manažer, CEO nebo lídr oddělení, dostanete dobrý přehled o tom, co vše obnáší Agilní transformace nebo jak Agilitu restartovat ve vaší firmě.
  • Kdo je to Transformační kouč a proč by měl být pro vás a vaši firmu důležitý.
  • Od našich zkušených hostů se dozvíte, co odlišuje úspěšnou transformaci od neúspěšné.

Co si z vysílání odnesete?

  • Co jsou první kroky, pokud chci jako manažer nastartovat transformaci?
  • Jak posunout agilitu ve vaší firmě na další level, pokud je u vás ve firmě již nějakou dobu.
  • Proč je role Transformačního kouče důležitá a s čím vším může firmě pomoci?
  • Jak si vybrat toho správného kouče pro transformaci firmy?

Kdo jsou hosté?

Hana Jadavan

Hana Jadavan sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samoorganizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Petr Novotný

Petr Novotný je agilní kouč, který se podílel na agilní transformaci ING v Nizozemí, působil jako lead coach na transformaci pojišťovny OHRA, vytvořil a vedl komunitu agilních koučů v České spořitelně, kde se významně podílel na řízení a obsahu agilní transformace. Petr věří, že dobrý transformační kouč by neměl přijmout každou zakázku. Agilitu nevidí jako něco dogmatického, ale jako způsob, jak být flexibilnější na trhu a jak mít spokojenější a tím pádem efektivnější zaměstnance. Petr je také CEO a zakladatel Agile academy, vzdělávací agentury zaměřené na agilní školení a workshopy, členem výboru #CzechAgile a spolupořadatel Agile Coach Camp CZ.


Zeptejte se na to, co vás zajímá