Agilní komunikace jako nedílná součást firemní kultury

51 min | Pořad: Koronavirový speciál

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Petr Skondrojanis v HOTV tentokrát ze Žďáru nad Sázavou, kde si povídal se spoluzakladatelem a CEO společnosti ICE Industrial Services, Tomášem Vránkem. Tomáš se často inspiruje u speciálních jednotek a task force. Současná verze jejich organizační struktury a způsob komunikace odkazuje na knihu Teams of teams a vedení operací proti islámskému státu, kdy je nutné se rozhodovat v minutách, někdy i vteřinách. Jinak to stojí životy. Podobně agilně se pak rozhodují i v ICE.

Hangouty, sdílené dokumenty a porady online nejen, že skutečně zefektivnili fungování celé firmy, ale umožnili leaderům, aby viděli za hranice svých operací a měli kontext, ale hlavně zvýšili flexibilitu, kterou má ICE jako jednu z klíčových hodnot.

Co se dozvíte?

  • Jaké nástroje v ICE používají pro vnitrofiremní komunikaci
  • Proč zrušili e-mail
  • Jak to, že jim stačí jen pět minut a jsou schopni rozhodnout o projektu za 10 milionů korun

Kdo je Tomáš Vránek?

Tomáš Vránek je zakladatel, spolumajitel a předseda představenstva společnosti ICE Industrial Services a.s. Jeho nápady a vize pomohly vybudovat ze start-upu jednu z nejrychleji rostoucích automatizačních firem.

ICE je první průmyslová společnost v České republice, která zrušila klasickou hierarchickou pyramidovou strukturu a oficiálně zavedla „bublinovou“ organickou strukturu založenou na bázi sebeřízení a holakracie. Po šesti letech mají téměř 150 zaměstnanců a tržby se blíží 300 milionům korun. ICE tým vyvíjí, vyrábí a automatizuje výrobní stroje a linky po celém světě.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá

Mohlo by vás zajímat