Agilní komunikace jako nedílná součást firemní kultury

Proč sledovat?

Petr Skondrojanis v HOTV tentokrát ze Žďáru nad Sázavou, kde si povídal se spoluzakladatelem a CEO společnosti ICE Industrial Services, Tomášem Vránkem. Tomáš se často inspiruje u speciálních jednotek a task force. Současná verze jejich organizační struktury a způsob komunikace odkazuje na knihu Teams of teams a vedení operací proti islámskému státu, kdy je nutné se rozhodovat v minutách, někdy i vteřinách. Jinak to stojí životy. Podobně agilně se pak rozhodují i v ICE.

Hangouty, sdílené dokumenty a porady online nejen, že skutečně zefektivnili fungování celé firmy, ale umožnili leaderům, aby viděli za hranice svých operací a měli kontext, ale hlavně zvýšili flexibilitu, kterou má ICE jako jednu z klíčových hodnot.

Co se dozvíte?

  • Jaké nástroje v ICE používají pro vnitrofiremní komunikaci
  • Proč zrušili e-mail
  • Jak to, že jim stačí jen pět minut a jsou schopni rozhodnout o projektu za 10 milionů korun

Moderuje: Petr Skondrojanis

Host: Tomáš Vránek

51 min

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Host

Tomáš Vránek

Tomáš Vránek je zakladatel, spolumajitel a předseda představenstva společnosti ICE Industrial Services a.s. Jeho nápady a vize pomohly vybudovat ze start-upu jednu z nejrychleji rostoucích automatizačních firem.

ICE je první průmyslová společnost v České republice, která zrušila klasickou hierarchickou pyramidovou strukturu a oficiálně zavedla „bublinovou“ organickou strukturu založenou na bázi sebeřízení a holakracie. Po šesti letech mají téměř 150 zaměstnanců a tržby se blíží 300 milionům korun. ICE tým vyvíjí, vyrábí a automatizuje výrobní stroje a linky po celém světě.

Výzvy a materiály

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Diskuse

Online vzdělávání, které vás vtáhne (NEW) Fóra VYSÍLÁNÍ: Agilní komunikace jako nedílná součást firemní kultury

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.