Komunita Agile

Učíme se a inspirujeme, jak pracovat agilně a jak firmy úspěšně provést agilní transformací

Procházíte agilní transformací, nebo jste na začátku této cesty? Protože jde o nikdy nekončící proces, bude se vám hodit příval inspirace, nových informací a zkušeností profíků, kteří už mají hodně odžito. Komunita je určena lidem ve všech agilních rolích - Agilní kouči a Scrum Masteři, ale také Product Owneři, Vývojáři, Testeři...

O komunitu pečují

Radek Gajdušek,expert komunity

Denisa Koderlová, komunity manažerka 

35+ členů 

Už vzájemně sdílí své znalosti a zkušenosti s tím, jak pracovat agilně a jak provést firmu agilní transformací. 

14 firem 

Má chuť se podělit o své know-how a nabízí příležitost podívat se, jak právě u nich fungují agilně. 

20 + setkání za rok

Pravidelně se setkáváme v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci, dvakrát do roka online na OpenSpace napříč celou komunitou a každý měsíc při Hodince s expertem.

„Komunita je pro mě místem, kde se mohu dozvědět zajímavé detaily z praxe kolegů pracujících na stejné nebo podobné pozici jako já (praxe je totiž vždycky mnohem zajímavější a barvitější než teorie :)). Navíc na těchto setkáních navazuji velmi přínosné profesní, ale i přátelské vztahy s podobně smýšlejícími lidmi. Vždycky si setkání moc užiju a odcházím z něj nabitá novou energií do mé práce.”
Anita Bubeníčková, CzechAgile, z. s.

Získejte znalosti, zkušenosti a nahlédněte do reálných firem

Sdílíme best practices v oblastech:

  • agilní řízení v nejrůznějších projektech,

  • agilní nástroje 

  • agilní role, zodpovědnosti a vzájemné fungování,
  • 360° zpětná vazba
  • fungování týmů a spolupráce
  • efektivita a měření pomocí OKR...

Konkrétní témata jsou na nás. Na každém setkání může kdokoliv zvednout téma, které ho/ji pálí, požádat o radu i nabídnout tipy a triky, které se jemu/jí osvědčily. 

Co vám členství přinese 

Náhled na reálné projekty  

V průběhu celého roku se setkáváme ve firmách a organizacích, kde uvidíte konkrétní ukázky, jak v praxi uplatňují agilní metody. 

Přednášky expertů

Vybíráme pro vás odborníky, kteří za sebou mají bohatou praxi a provedou vás konkrétním tématem či oblastí. Zapojit se můžete i vy. 

Nejste na to sami aneb síla komunity 

Propojujeme se navzájem mezi členy i mimo oficální setkání komunity. Kdykoliv se na sebe můžeme obrátit když se potřebujeme poradit.

Odborná podpora 

V případě, že stojíte před náročným úkolem nebo se potřebujete poradit o projektu, který jde mimo znalosti komunity, dokážeme vás propojit s odborníky, kteří vám umí pomoci.

Pravidelný přísun inspirace 

Společně sledujeme trendy a novinky v oboru. Sdílíme nejrůznější reporty, průzkumy a vy tak máte vždy ty nejnovější informace, které navíc společně probíráme. 

Profesní rozvoj s Red Button EDU

Ke svému profesnímu rozvoji máte navíc i veškerý obsah vzdělávací sítě Red Button EDU - inspirativní přednášky, navazující akce, studijní materiály, učící cesty i praktické výzvy. 

Přidejte se k nám 

Roční členství v expertní komunitě a přístup do vzdělávací sítě Red Button EDU získáte za 12 900 Kč bez DPH.

Ukázka akcí, které jsme pro členy připravili

Agilní metody v praxi

Vyzkoušeli jsme si, jak umění agilně škálovat pomůže aplikovat známé principy Agile a Scrumu i v prostředí, kde jeden tým nestačí.

Návštěva ve firmě

Při pravidelném setkání Agile Circle v Praze jsme se seznámili s agilním fungováním ve společnosti ComAp. 

Diskuze a sdílení

Neformální setkání Scrum Masterů, SW vývojářů, projektových a produktových manažerů, recruiterů a prostě všech, kteří se zajímají o agilitu.

Nenašli jste odpovědi na své otázky?