1% je nápad, 99% realizace

33 min | Pořad: Scale Up

Nenechte si ujít živé vysílání. Registrujte se.

S registrací získáte možnost sledovat vysílání on-line a živě, zapojit se do diskuse s hostem i včasné upozornění na toto a všechny další živé přenosy Red Button EDU. Využijte zkratku ke kvalitním informacím.

Běží ve vaší firmě všechny procesy bez zbytečných komplikací a daří se vám v ziskovosti být na špici ve vašem oboru? Pokud ne, tak obvykle máte problémy v exekuci vašich plánů a strategie. Již Baťa razil myšlenku, že úspěch je jen jedno procento nápad a 99% schopnost jej zrealizovat.

Jestli jsme v předchozím díle hovořili o tom jak důležité je vyjasnit si dlouhodobou a střednědobou strategii, tak v tomto díle se zaměříme na to, jak tuto strategii co nejúčinněji uvést do života a jak všechny ve vašem týmu zacílit na ty nejdůležitější priority a zajistit aby po celou dobu realizace vašich plánů byli sladěni, informováni a zodpovědní k tomu, k čemu se pro realizaci vaší strategii zavázali. Špičková exekuce vašich plánů je o disciplíně. A pokud chcete odstranit zbytečné hašení požárů měli byste perfektně zvládnout tři exekuční disciplíny – priority, data, rytmus.

Proč vysílání sledovat?

  • Pokud řešíte zbytečné komplikace a zádrhely, počínaje chybějícími doklady, nedostatečnými informacemi a konče hašením různých požárů.
  • Pokud váš tým tráví ve firmě více času než je potřeba a velkou část toho času pálí na opravování věcí, které měly být udělány správně už od samého počátku.
  • Pokud je vaše ziskovost nižší než je trojnásobek průměru ve vašem oboru. 

Co si odnesete?

  1. Zvládnutí tří exekučních disciplín.
  2. Zafokusování a sladění vašeho týmu tím správným směrem.
  3. Nastavení užitečného rytmu mítinků, díky kterému získáte čas na to důležité.

Kdo je Jiří Bílek?

Jirka Bílek vystudoval fakultu sportovních studií a sport jej provází celý život. Stál za vznikem běžeckého závodu Vltava Run. Deváté sezony tohoto závodu se letos zúčastní na 300 běžeckých týmů (cca 3500 běžců). Jirka je jedním ze zakladatelů společnosti Top4sport (2010). V týmu Top4Sport pracuje 100+ lidí, působí ve třinácti zemích s obratem 650 mil Kč. Na tento rok 2021 chystají expanzi do dalších jedenácti zemí.

Mějte přístup k metodikám a questům!

Podpořte nás a navíc získáte unikátní materiály, které vám pomohou nové informace aplikovat do vaší každodenní praxe. Získat ale můžete mnohem víc. Přesvědčte se sami.


Zeptejte se na to, co vás zajímá

Mohlo by vás zajímat